Trimer DSP 3/1 F-40002
  • Trimer DSP 3/1 F-40002
  • Trimer DSP 3/1 F-40002
  • Trimer DSP 3/1 F-40002
  • Trimer DSP 3/1 F-40002
  • Trimer DSP 3/1 F-40002
  • Trimer DSP 3/1 F-40002
  • Trimer DSP 3/1 F-40002

DSP Trimer modeli 3/1 F-40002

Trimer DSP 3/1 F-40002
Nje makine shume funksionale per meshkuj per hunde,vesh dhe vetull 
Fuqia: 220-240V 50 / 60HZ 3W
Madhesia: 20 * 15 * 3cm
Materiali: ABS & Stainless
Koha e karikimit: 8 ore

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
1 490 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Trimer DSP 3/1 F-40002
3 Në 1 makinë për fytyrën me gjilpërë për heqjen e qimeve në hundë për burra
Trimues i rezistent nga uji
Fuqia: 220-240V 50 / 60HZ 3W
Madhësia: 20 * 15 * 3cm
Materiali: ABS & Stainless
Koha e karikimit: 8 orë
3 në 1 multi-funksion (hundë vesh & vetull) mund të lahet dhe te rikarikohet.

DSP0117
10 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: