DSP XHEZVE ELEKTRIKE MODELI KA3027A
  • DSP XHEZVE ELEKTRIKE MODELI KA3027A
  • DSP XHEZVE ELEKTRIKE MODELI KA3027A

DSP XHEZVE ELEKTRIKE MODELI KA3027A

DSP nje xhezve elektrike shume praktike per te bere ne cast:

  • kafene
  • per te ngrohur qumesht
  • per te ngrohur uje per caj.
  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
1 490 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Ky artikull së fundmi është shtuar në shportë më: 05/09/2019

DSP XHEZVE ELEKTRIKE MODELI KA3027A
Xhezve elektrike e perbere prej çeliku dhe inoksi qe mundesojne nxehjen e shpejte
E pajisur me nje drite te kuqe qe tregojne kur kafja eshte pergatitur.
Fuqia 600W dhe kapaciteti mbajtes 300ml
Me elektricitet, me elemente çeliku dhe inoksi qe mundesojne nxehjen e shpejte
Per te gjithe ato qe jane te apasionuar dhe dijne ta shijojne kafene turke
Garancia 6 muaj

DSP0032
10 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: