Na ndiqni në Facebook

Filtro sipas

Gjendja

Gjendja

Elektronike

Ne kategorine Elektronike ne Immenseplatform ju mund te gjeni shumellojshmeri te paisjeve elekronike nga me te mirat dhe me cmime konkuruese. Ne kete kategori ju do te gjeni: Kompjuter dhe Laptop, Monitor & Projektor, Skaner, Printer, Rrjet & Wireless, Karta grafike, Web kamera, Disqe CD & DVD, Kamera dhe Paisje Digjitale, Dekoder & Android Box, Aksesore televizori, Televizore, Smart TV etj

Elektronike

Filtrat aktiv

Çmimi 21 046 Lek

Desktop HP Elite 8100 SFF i5 + Monitor 19 inch

HP Elite 8100 SFF i5 + Monitor 19 inch
CPU : Intel Core i5 650 / 3.2 GHz
RAM : 4 GB DDR3 ( 8GB RAM + 20 euro) 
HDD : 500 GB SATA 7200 rpm

Transport i Shpejtë
21 046 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Set Karaoke
  • Vetëm online
  • Në aksion!
Çmimi 10 000 Lek

Set Karaoke

Set Për Karaoke

Transport i Shpejtë
10 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 18 500 Lek

Printer Wireless Xerox

Xerox Printer, Copier, Scanner WorkCentre 3025BI, Wireless
Shpejtesia e printimit deri ne 21 ppm
Funksione standarde Kopjimi, Printimi, Skanimi  
Drite deri ne 15,000 imazhe / muaj 1
Rezolucioni maksimal i printimit 600 x 600 dpi

Transport i Shpejtë
18 500 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Syze me kamera
  • Vetëm online
  • Në aksion!
Çmimi 1 300 Lek

Syze me kamera

Syze me kamera

Transport i Shpejtë
1 300 Lek
Disponueshmëri: There are not enough products in stock
Grandstream Telefoni IP
  • Në aksion!
Çmimi 7 600 Lek

Grandstream Telefoni IP

Grandstream Telefoni IP 
Telefoni IP Standart I Grandstream i cili këshillohet për përdorime në biznese të vogla dhe të mesme.
2–porta POE RJ45 10/100 Mbps
HD Audio

Transport i Shpejtë
7 600 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 500 Lek

Sony Playstation 2 (i perdorur)

Sony Playstation 2 (i përdorur), i testuar dhe shume funksional

Transport i Shpejtë
1 500 Lek
Disponueshmëri: Nuk ka gjendje në magazinë
Android IP Phone
  • Në aksion!
Çmimi 45 000 Lek

Telefon IP me sistem Android Grandstream

Telefoni IP me sistem Android Grandstream ekran LCD 7 "
Ekziston versioni i Android 4.2 dhe ofron qasje te plote ne Google Play Store
Kamera CMOS
7 inç (1024x600) ekran me prekje

Transport i Shpejtë
45 000 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 500 Lek

Mbajtese TV

Mbajtese TV Murale

Transport i Shpejtë
1 500 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 24 900 Lek

TV Arielli 32" FULL HD

Televizor ARIELLI 32 FULL HD

Transport i Shpejtë
24 900 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Kamera e Fshehte wifi / Mini camera wifi
  • Në aksion!
Çmimi 1 000 Lek

Kamera e Fshehte wifi

Kamera e Fshehtë wifi 

Transport i Shpejtë
1 000 Lek
Disponueshmëri: Nuk ka gjendje në magazinë
Audio Konferenc Android
  • Në aksion!
Çmimi 55 400 Lek

Audio Konference me sistem android

Audio Conferenc me sistem Android Grandstream ekran LCD 4.3 " me touch
6 rreshta, 6 llogari SIP, konferenca me zë 7-mënyrë
Ekziston Android 4.4 dhe ofron akses të plotë në dyqanin e Luaj me Google dhe në të gjitha aplikacionet Android, të tilla si Skype, Google Hangouts dhe të tjera

Transport i Shpejtë
55 400 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 000 Lek

Imitim kamere sigurimi me LED Sensor

Imitim kamere sigurimi me LED Sensor
Regjistrimi i dritës së kuqe LED
Lehtë për tu instaluar (përfshirë hardware)

Transport i Shpejtë
1 000 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 29 900 Lek

TV Haier 32" Full HD

Televizor HAIER 32 FULL HD
Me këtë televizor LED të kualitetit të lartë, përjetoni botën me efikasitetin më të mirë të energjisë.
Merrni më të mirën në cilësinë e zërit me prodhimin e zërit me volum të lartë të zakonshëm.

Transport i Shpejtë
29 900 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 10 900 Lek

Printer Samsung Mono Xpress

SAMSUNG SL-M2026
Printerat Samsung Mono Xpress M2026 kombinojne lehtesine e funksionimit me performance te larte me nje çmim te arsyeshem.
 Jane ideale per punen SOHO ,kosto te perditshme kudo, ne çdo kohe te mjedisit te biznesit.

Transport i Shpejtë
10 900 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Kufje Bluetoth
  • Në aksion!
Çmimi 1 000 Lek

Kufje bluetooth

Kufje me bluetoth 

Transport i Shpejtë
1 000 Lek
Disponueshmëri: Nuk ka gjendje në magazinë
Çmimi 19 600 Lek

Samsung Xpress SL-M2070W printer me lazer

Samsung Xpress SL-M2070W printer me lazer
Produkti i Grupit të Produktit-A4
Printim i dyanshëm - Printim automatik i dyanshëm
Rezolucioni i Printerit-9600 x 600 dpi Print

Transport i Shpejtë
19 600 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Akses Point AP AC M
  • Në aksion!
Çmimi 17 300 Lek

Akses Point AP AC M

Akses Point Nga Ubiquiti i dizenjuar per ambiente te jashtme
Permasat: 353 x 46 x 34.4 mm (13.9 x 1.81 x 1.35 ")
Pesha: 152 g (5,36 oz) me antenat

Transport i Shpejtë
17 300 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 11 083 Lek

Desktop HP 6000 MT + Monitor 19 Intel Dual Core

HP 6000 MT + Monitor 19 
CPU : Intel Dual Core E5700 / 3.0 GHz 
RAM : 4 GB DDR3 ( 8GB RAM + 20 euro).
HDD : 250 GB SATA 7200 rpm 
GPU : Intel Graphics GMA 4500

Transport i Shpejtë
11 083 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 700 Lek

Kamera parkimi

Kamera parkimi
Ngjyra: E zezë
Sensori i imazhit: CCD
Shkalla e lartë e hidroizolimit: Ip68

Transport i Shpejtë
1 700 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje