Na ndiqni në Facebook

Elektroshtepiake

Nje game e gjere elektroshtepiakesh qe ju nevojiten do ti gjeni ne Immenseplatform.com me cilesi shume te mire si lavatrice, frigorifer, mikrovale, thekese buke, toster, shtrydhese frutash, grirese mish dhe nje pafundesi zgjedhjesh te tjera.

Elektroshtepiake

Filtrat aktiv

Çmimi 5 990 Lek

DSP BLENDER 6/1 MODELI KM1049

Blender perdoret per pergatitjen e:

    leng frutash
    veze
    grirese mishi
    bluarje te ushqimeve

Transport i Shpejtë
5 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 3 790 Lek

DSP BLENDER ME GOTE 2/1 MODELI KJ2002

Shtrydhese frutash dhe perimesh DSPFurnizimit me energji elektrike: 220V 50HZ
Kapaciteti: 1.5L
Garancia 6 muaj

Transport i Shpejtë
3 790 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 4 990 Lek

DSP BLENDER ME GOTE 2/1 MODELI KJ2003

DSP BLENDER ME GOTE 2/1 MODELI KJ2003

  • Me kapacitet 1.5 liter, material i bazes Stainless Steel
  • Thika çeliku te levizshme, me fuqi 350W
  • Me 2 nivele shpejtesie dhe kontroll mekanik

Transport i Shpejtë
4 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 4 990 Lek

DSP BLENDER ME GOTE ME FUNKSIONE 2/1 MODELI KJ2053

DSP BLENDER ME GOTE ME FUNKSIONE 2/1 MODELI KJ2053

Karakteristikat:
Thikat jane prej çeliku inox
Fuqia 300 W
Materiali i trupit eshte plastike
Garancia 6 muaj

Transport i Shpejtë
4 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 7 990 Lek

DSP FSHESE ME KORENT 1400W MODELI KD2014

DSP FSHESE ME KORENT 1400W MODELI KD2014
Permasat: 320x300mm.
Ngjyre a e zeze me te kuqe
Fuqia 1400W me kabull 2.9 metra
Tubi teleskopik material metalike (40+40 cm)

Transport i Shpejtë
7 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 6 990 Lek

DSP Fshese me korent 1000W modeli KD2015

DSP Fshese me korent 1000W modeli KD2015
Fuqia 1000W me kabull 2.9 metra
Kjo fshese punon me filtra te cilat mund te lahen lehtesisht
Permasat: 340x255x215mm

Transport i Shpejtë
6 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 9 990 Lek

DSP FSHESE KORENTI MODELI KD2007

DSP FSHESE KORENTI MODELI KD2007

Prodhuesi: DSP
Vendi i prodhimit: Kina
Lloji: pastrues me korrent per pastrim te thate dhe te lagesht
Furnizimi me energji elektrike: 220V / 50 Hz
Konsumi i energjisë: 1400 W
Kapaciteti i avullit: 40
Lloji i tubit të thithjes: teleskopik

Transport i Shpejtë
9 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 490 Lek

DSP XHEZVE ELEKTRIKE MODELI KA3027A

DSP nje xhezve elektrike shume praktike per te bere ne cast:

  • kafene
  • per te ngrohur qumesht
  • per te ngrohur uje per caj.
Transport i Shpejtë
1 490 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 3 990 Lek

DSP BERESE KOKOSHKASH MODELI KA2018

Fuqia: 1200 W
Me kapacitet 70-80 gram
Pergatitje ne pak kohe rreth 2-4 minuta
Garancia 6 muaj

Transport i Shpejtë
3 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 990 Lek

DSP Pergatitese hamburgeri modeli KC1124

DSP PERGATITESE HAMBURGERI MODELI KC1124
Me nje pajisje elektrike, ju mund të pergatitni hamburger shume te shijshme dhe te lengshme ne pak sekonda.
Nje paisje e vecante do t\'ju ndihmoje te krijoni nje pjate mishi, ne formen dhe trashesine e persosur.
Ka nje fuqi prej 750 W, ngjyre gri e erret
Fuqia (W): 801 - 1200W

Transport i Shpejtë
2 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 990 Lek

DSP Hekur rrobash me avull modeli KD1001

Hekur rrobash me avull te markes DSP modeli KD1001 
Nje hekur shume praktik dhe efektiv per hekurosjen e rrobave te copave te ndryshme si te leshta,mendafsh apo neilon.
Kapaciteti mbajtes i ujit: 350 ml.
Me sistem vetepastrimi

Transport i Shpejtë
2 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 3 490 Lek

DSP Hekur rrobash me pllake qeramike KD1036

Hekur rrobash me pllake qeramike DSP KD1036
Hekuri eshte i paisur me pllake qeramike per nje siguri maksimle per rrobat tuaja qe ato te mos ngjisni
Fuqia:2000 wat
Kapaciteti mbajtes i ujit: 350 ml
Me sistem vetepastrim

Transport i Shpejtë
3 490 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 990 Lek

DSP BERESE BISKOTASH DHE PETULLASH MODELI KC1105

DSP BERESE BISKOTASH DHE PETULLASH MODELI KC1105

Pllaka e veshur me material jo-ngjites per pastrim te lehte
E pajisur me drite treguese
E ndertuar me kembe prej gome qe te mos rreshqase

Transport i Shpejtë
2 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 990 Lek

DSP Hekur rrobash me pllake qeramike KD1004

Hekur rrobash me pllake qeramike DSP KD1004
Materiali i pllakës: Qeramike
Fuqia:2000 wat
ME 3 ingranazhe
Nje hekur ku mund të hekurosni lehtesisht cdo lloj materiali apo cope pa friken se mund te ngjise apo ti demtoje veshjet tuaja
Produkti permban dhe garanci 

Transport i Shpejtë
2 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 4 490 Lek

DSP PJEKESE KEKU ME FORME MODELI KC1114

DSP PJEKESE KEKU ME FORME MODELI KC1114
Fuqia 1000-1500W.
Tensioni 220-240V
Material qe nuk ngjit
Garancia 6 muaj

Transport i Shpejtë
4 490 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 7 990 Lek

DSP Hekur me kaldaje modeli KD1059

Hekur me kaldaje i markes DSP modeli KD1059
Me nje performance fantastike hekuri ka nje fuqi prej 2600W,ju ndihmon te hiqni rrudhat me te veshtira tek veshjet tuaja.
Gjithashtu eshte i pershtatshem edhe per hekurosje vertikale per copat me te lehta e deri tek ato me te vecanta si perdet.

Transport i Shpejtë
7 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 8 990 Lek

DSP Hekur rrobash me kaldaje i modeli KD1005

Hekur me kaldaje i markes DSP modeli KD1005
Nje hekur profesional me performance te shkelqyer me fuqi 2600w duke eleminuar edhe rrudhat me te veshtira per cdo lloj pelhure
Me nje sistem vetepastrimi dhe i paisur me pllake qeramike e cila ofron nje siguri maksimale ne rrobat tuaja

Transport i Shpejtë
8 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 7 990 Lek

DSP SHTRYDHESE FRUTASH DHE PERIMESH MODELI KJ3003

DSP SHTRYDHESE FRUTASH DHE PERIMESH MODELI KJ3003
1. Mund te shtrydh lengun e frutave dhe perimeve
2. Kapaciteti i madh, mund te mbaje sasi te madhe lengjesh njekohesisht
3. Lehte per t\'u përdorur
4. Garanci 6 muaj

Transport i Shpejtë
7 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 9 900 Lek

Hekur per rroba me kaldaje i markes DSP modeli KD1018

Hekur per rroba me kaldaje i markes DSP modeli KD1018
Kladaja e vecante ngrohet shpejt , e paisur me pllake qeramike e cila nuk ngjit, dhe e perhap nxehtesine ne menyre te njejte 
Fuqia 2100W, 220-240V 50-60Hz
Pershtatet per hekurosje vertikale , avull i fuqishem vertikal
Me teknologji ekologjike deri ne 20% kursim te energjise e ben kete hekur mjaft te vecante dhe profesional

Transport i Shpejtë
9 900 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 9 900 Lek

Hekur rrobash me avull vertikal i markes DSP modeli KD6016

Hekur me avull vertikal DSP KD6016
Tashme te gjithe rrudhat eliminohen lehte dhe shpejt fale fuqise dhe avullit të vazhdueshem
Nxehet shpejt nga 35-45 sekond. Avulli 40G/MIN.
Me fuqi 2000W dhe depozitë uji 2.5 liter
Kursen energji dhe kohe per shkak te dizenjos ergonomike

Transport i Shpejtë
9 900 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 9 990 Lek

DSP Shtrydhese frutash dhe perimesh slow juicer modeli KJ3022

DSP SHTRYDHESE  FRUTASH DHE PERIMESH SLOW JUICER MODELI KJ3022

1. Kapaciteti i madh, mund te mbaje nje sasi te larte lengjesh njekohesisht
2. Lehte per t\'u perdorur
3. Shpejtesia nga 220-240 v
3. Garanci 6 muaj

Transport i Shpejtë
9 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 9 900 Lek

DSP Hekur me avull vertikal KD6017A

Hekur me avull vertikal DSP KD6017A
Nje hekur i cili realizon nje hekurosje efektive ne menyre vertikale te veshjeve tuaja
Me depozite me kapacitet 2.1 litra dhe fuqia 2000 W
Mund te hekurosni rroba te copave nga me te ndryshme tek ato me delikate pa humbur kohe
Hekuroc gjithcka thjesht dhe shpejt!

Transport i Shpejtë
9 900 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 6 990 Lek

DSP SHTRYDHESE FRUTASH DHE PERIMESH

DSP SHTRYDHESE FRUTASH DHE PERIMESH MODELI KJ3007
Kapaciteti: 3.5 lt
Fuqia: 400 - 600 Wat
12000 rrotullime per minute
Tensioni 220-240V
Me 3 nivele shpejtesie per nje shtrydhje te efektshme dhe pa demtimin e tulit te frutit ose perimen

Transport i Shpejtë
6 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 4 990 Lek

DSP Shtrydhese frutash modeli KJ-3033

Shtrydhese e markes DSP modeli KJ-3033
Nje shtrydhese mjaft praktike dhe funksionale per lengjet e deshiruara te shijshme plot vitamina
Me fuqi 200W dhe me nje nivel shpejtesie ajo eshte mjaft e lehte per tu perdorur dhe per tu pastruar
Me 1 nivel shpejtesie dhe me celesin per ndezjen dhe fikjen
E thjeshte per tu përdorur

Transport i Shpejtë
4 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 4 990 Lek

DSP Shtrydhese frutash modeli KJ3042

Shtrydhese frutash e markes DSP modeli KJ3042
Perfekte per pergatitjen e lengjeve e frutave dhe perimeve te shendetshme
Kapaciteti: 500-1000 ml
Fuqia (W): 501-800 W
Vellimi i enes per pulpe frutash: 1.001 l-1.5 l
Ene pjesa me e madhe per torte, 1000ml
Dy shpejtesi
Pershtatshem per te perdorur dhe lare

Transport i Shpejtë
4 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 990 Lek

DSP Shtrydhese agrumesh modeli KJ1002

Shtrydhese agrumesh i markes DSP modeli KJ1002
Per pergatitjen e lengjeve te agrumeve me nje material plastik i cili ze deri ne 1000ml
Fuqia : 40 wat
E lehte ne perdorim dhe pastrim
Garancia: 6 muaj

Transport i Shpejtë
1 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 990 Lek

DSP Shtrydhese agrumesh DSP modeli KJ1006

Shtrydhese agrumesh i markes DSP modeli KJ1006
I pershtatshem për të gjitha llojet e agrumeve
I thjeshte ne perdorim dhe pastrim
Fuqia: 40W
Kapaciteti: 1.0L
Tensioni: 220V 50HZ
Materiali: Metal

Transport i Shpejtë
1 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 990 Lek

DSP SHTRYDHESE AGRUMESH MODELI KJ1028

DSP SHTRYDHESE AGRUMESH MODELI KJ1028
Karakteristikat:
Dimensionet: 20cm x 14cm x 15cm
PeSha: 790 g.

Materiali: Plastik.

Tensioni: 220-240 W.
Fuqia: 40 W. 

Transport i Shpejtë
1 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 4 990 Lek

DSP Shtrydhese agrumesh modeli KJ1049

DSP Shtrydhese agrumesh KJ1049
Fuqia 90W, 220V-240V~50/60Hz
Mund te shtrydhni 6 portokalle ne vetem 60 sekonda
Nje shtrydhese te cilen duhet ta keni patjeter ne kuzhinen tuaj per tju dhene lengje te fresketa plot vitamina.

Transport i Shpejtë
4 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje