Na ndiqni në Facebook

Elektroshtepiake

Nje game e gjere elektroshtepiakesh qe ju nevojiten do ti gjeni ne Immenseplatform.com me cilesi shume te mire si lavatrice, frigorifer, mikrovale, thekese buke, toster, shtrydhese frutash, grirese mish dhe nje pafundesi zgjedhjesh te tjera.

Elektroshtepiake

Filtrat aktiv

Çmimi 3 490 Lek

Grirese perimesh e markes DSP modeli KM4004

Grirese perimesh e markes DSP modeli KM4004
Kapacitet mbajtes 1 liter dhe fuqi 400W
Ju mund te copetoni fruta dhe perime te ndryshme sipas deshires

Transport i Shpejtë
3 490 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 490 Lek

Mikser dore i markes DSP modeli KM2002

Mikser dore i markes DSP modeli KM2002
Me fuqi 200W dhe 5 nivele shpejtesie
I thjeshte,praktik dhe shume efektiv per kuzhinen tuaj

Transport i Shpejtë
2 490 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 990 Lek

DSP Mikser dore modeli KM2021

Mikser dore i markes DSP modeli KM2021
Me fuqi 200W dhe nivele t3  ndryshme shpejtesie
Material prej plastike 

Transport i Shpejtë
2 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 6 990 Lek

Mikser brumatrice i markes DSP 4L

Mikser brumatrice i markes DSP modeli KM3015 4L
Tas elektrik me kapacitet 4 litra
Materiali Celik/Inoks
Fuqia 300 Watt 

Transport i Shpejtë
6 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 9 990 Lek

Kombinat i markes DSP 9/1 modeli KJ3024

Kombinat i markes DSP 9/1 modeli KJ3024
9 funksione ne nje paisje te vetme me fuqi 1400W
Kapaciteti mbajtes i gotes 1.5 liter, grireses 1.2 liter ndersa i gotes per frutat e thata 500ml

Transport i Shpejtë
9 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 3 990 Lek

DSP Plitke gatimi dyshe modeli KD4047 Induksion

Plitke gatimi dyshe e markes DSP modeli KD4047 Induksion
Fuqia ne watts 1500W – 1000W
Me 5 nivele shpejtesie
E pershtatshme per për kuzhinen tuaj.

Transport i Shpejtë
3 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 4 990 Lek

DSP Plitke gatimi me Induksion modeli KD5031

Plitke gatimi me Induksion e markes DSP modeli KD5031
Pllake xhami kristal i zi dge PP pjese e poshtme, fuqia 2000W
Me 8 nivele nxehtesie, drite LED qe ju tregon kur plitka eshte e ndezur
Pastrohet thjeshte dhe shpejt, ju lehteson punen ne kuzhine

Transport i Shpejtë
4 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 490 Lek

Pult universal per kondicioner K-9099E

Pult universal perkondicioner K-9099E
Mund te perdoret per kondicionere te markave te ndryshme, universal
Me ekran LCD, punon me 2 bateri AAA
Me te gjithe butonat e kontrollit qe nevojiten.

Transport i Shpejtë
1 490 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje