Na ndiqni në Facebook

Femijë & Lodra

Femijë & Lodra

Filtrat aktiv

Çmimi 13 000 Lek

Kosh femijesh per te luajtur CAM Lusso

Kosh femijesh per te luajtur,CAM Lusso
Tenda e cirkut per te luajtur me kukulla dhe lojrat te vogla të dizajnuara per te ofruar stimuj te gjalle dhe argetues.
Mbulesa e tapetit lahet ne lavatrice(30 °c).
 Box Brevi Mondo Circon eshte portative dhe lehtesisht e transportueshme.

Transport i Shpejtë
13 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 65 000 Lek

Aziamor Privilege Set karroce blu

Trio eshte i perbere nga: ndenjese per automjete i pershtatshem per muajt e pare te femijes. Ajo vjen me nje doreze praktike mbajtese, te rregullueshme mbrapa me 3 pozicione dhe mund te perdoret nga lindja deri ne 10 kg, pajisur me bazen e ajrosjes, mbeshtetes i rregullueshem, doreze praktike mbajtese.
Set karroce Aziamor Privilege Blu i perbere nga ndenjese per automjete,djep dhe karroca e sigurt dhe praktike.

Transport i Shpejtë
65 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 9 500 Lek

Cam KIT vaske per larjen e bebave

Vaske per larjen e bebave Cam KIT
Vaskë për larjen e bebes me skelet mbajtës.
E markës Cam për fëmijë të porsalindur deri në 12 muajsh.
Me dy vende të përshtatura njëri për fëmijët 0-6 dhe tjetri për 6-12 muajsh.
Ka vend për produktet e higjenës.

Transport i Shpejtë
9 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 2 000 Lek

Uturak forme lope Aziamor ngjyre roze

Uturak Aziamor ngjyre roze ne forme lope me nje vend ergonomik qe garanton rehati maksimale per femijen
Pastrohet lehtësisht, e pajisur me dritë dhe tingujn. 
Është e pajisur me rrota për të lehtësuar lëvizjen.

Transport i Shpejtë
2 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 33 500 Lek

Brevi Nanna Oh Krevat portativ me lepur te bardhe

Krevat portativ Brevi Nanna Oh me lepur te bardhe me funksion lekundes per te mbeshtetur femijen tuaj
Nanna Oh është një djep dhe krevat për të porsalindurit, në sajë të këmbëve të pjerrëta, një funksion lëkundës për të mbështetur fëmijën tuaj.

Transport i Shpejtë
33 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 500 Lek

Aventurat e Gozhdes

Aventurat e Gozhdes
Nga Marcelo Arxhili & Gabriela Parka
Pergatiti Medaur Studio
Faqe :270

Transport i Shpejtë
500 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 34 000 Lek

Cullami Cam Krevat lekundes ngjyre bezhe

Krevat lëkundës me skelet metalik ngjyrë bezhë për bebe Cullami CAM
Ka 4 rrota të cilat ndihmojnë në lëvizje, 2 prej të cilave me sistem frenimi.
Së bashku me krevatin përfshihen: dyshek i hollë, veshja e brendeshme si dhe një shufër e levizshme për t\'i vendosur një mbulesë të hollë në formë perde.

Transport i Shpejtë
34 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 65 000 Lek

Aziamor Privilege Set karroce e kuqe

Set Karroce Aziamor Privilege ngjyre e kuqe, nje trio praktike dhe shume funksionale.
Trio eshte i perbere nga: ndenjese per automjete i pershtatshem per muajt e pare te femijes. Ajo vjen me nje doreze praktike mbajtese, te rregullueshme mbrapa me 3 pozicione dhe mund te perdoret nga lindja deri ne 10 kg, pajisur me bazen e ajrosjes, mbeshtetes i rregullueshem, doreze praktike mbajtese.

Transport i Shpejtë
65 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 6 000 Lek

Aziamor Gnammy Karrige ushqimi per beba ngjyre jeshile

Karrige ushqimi për beba Aziamor Gnammy ngjyrë jeshile
Ofron komfort maksimal per femijen tuaj gjate momentit te ushqimit.
Nga 6-36 muaj për pesha deri në15kg.
Pastrohet lehtesisht.

Transport i Shpejtë
6 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 2 000 Lek

Uturak ngjyre jeshile Aziamor ne forme dreri

Uturak Aziamor ngjyre jeshile me nje vend ergonomik qe siguron rehati maksimale per bebin.
Eshtë e pajisur me rrota për lëvizje të lehtë. Uturaku ka ngjyre jeshile dhe forme qe terheq vemendjen e femijes tuaj.

Transport i Shpejtë
2 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 2 800 Lek

Fustan ngjyre blu Babyvip

Fustan ngjyrë blu Babyvip
Një fustan shumë i bukur me një super cilësi për vogëlushet tuaja.

Transport i Shpejtë
2 800 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 14 500 Lek

Kosh femijesh per te luajtur BREVI green farm

Box BREVI green farm
I paisur me nje tapet si nje livadh me gjelberim te ndritshem, te qendisur me lule,bleta te vogla dhe gjethe.

Transport i Shpejtë
14 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 500 Lek

Aventurat e Kapiten Vrungelit

Aventurat e Kapiten Vrungelit
Nga autori:  Andrej Nekrasov
Pergatiti Medaur Studio
Loji i librit : Aventura , libra per femije
Faqe: 325

Transport i Shpejtë
500 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 21 500 Lek

Kosh femijesh Breveto Millengiochi

Kosh fëmijësh Breveto Millengiochi me 4 doreza mbeshtetese dhe me rrjete per bebat.

Transport i Shpejtë
21 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 145 000 Lek

Inglesina Otutto Set Karroce platino

Set Karroce e markes Inglesina Otutto Delux Platino
E siguron femijen me 5 rripa gjate kohes qe e mbani nkarroce
E perbere nga : karroca,ndenjesja e makines,djep,cante per aksesoret, mbulese per aksesore, mushama mbulese etj
Nje set shume funksional dhe mjaft praktik.

Transport i Shpejtë
145 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 6 000 Lek

Aziamor Gnammy Karrige ushqimi per beba ngjyre blu

Karrige ushqimi për beba Aziamor Gnammy ngjyrë blu
Karrige praktike dhe të lehta, ideale për ngrënie jashtë dhe brenda shtëpisë. 
Nga 6-36 muaj për femije me peshe deri në 15kg.
Pastrohet lehtesisht

Transport i Shpejtë
6 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 2 000 Lek

Uturak ngjyre roze forme rose Aziamor

Uturak ngjyre roze Aziamor ne forme rose qe i siguron femijes shume rehati
Uturak me formë Rose me një vend ergonomik që garanton rehati maksimale për fëmijën. Pastrohet lehtësisht, e pajisur me dritë dhe tingujn. Është e pajisur me rrota për të lehtësuar lëvizjen.

Transport i Shpejtë
2 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 35 000 Lek

Krevat ngjyre te bardhe

Krevat ngjyre te bardhe per femije i nje cilesie te larte italiane pa lekundje dhe me 4 rrota

Transport i Shpejtë
35 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 500 Lek

Ezopi ne vargje

Libra per femije
Ezopi ne vargje (Fabula)
Pershtatur nga Janaq Pani
Pergatiti botimin Medaur Studio
Nr. i faqeve :135

Transport i Shpejtë
500 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 400 Lek

Fari ne fund te botes

Fari ne fund te botes
Nga autori  Zhyl Vern
Perktheu Selam Vaqarri
Lloji i librit : Klasike, Libra per Femije
Nr i faqeve :  170

Transport i Shpejtë
400 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje