FLEURS LARES FYTYRE ME KAVIAR 100ml
  • FLEURS LARES FYTYRE ME KAVIAR 100ml

FLEURS LARES FYTYRE ME KAVIAR 100ml

Lares per fytyren me kaviar i cili ben mrekulli me lekuren e fytyres tuaj duke i dhene jete dhe freski

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
850 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Larësi ka një formulë herbale anti-plakje, anti-bakteriale dhe anti-inflamatore e cila ndihmon në rigjenerimin e lëkurës, ndihmon në balancimin e lagështisë së saj, pastron në thellësi, shmang acarimet, e mban lëkurën të butë dhe plot shkëlqim.

produkti250
12 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: