SHAMPO BISHTKALI 350ML
  • SHAMPO BISHTKALI 350ML
  • SHAMPO BISHTKALI 350ML

FLEUR'S SHAMPO BISHTKALI PER FLOKE TE GJATE 350ML

Shampo bishtkali forcon floket, stimulon zgjatjen e tyre, u jep shkelqimin dhe butesine e duhur.
Mbron floket nga rrezatimi i demshem UVB.
Shampoja perbehet nga ekstrakte te bishtit te kalit, proteina gruri, ekstrakte xhinsengu dhe vitaminë D. 

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
850 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Horstail shampoo ose Bishtkali është një shampo bimore që i siguron flokut ushqim natyral nga rrënja deri te majat.
Ajo forcon flokët, stimulon zgjatjen e tyre, u jep shkëlqimin dhe butësinë e duhur.
Shampoja përbëhet nga ekstrakte të bishtit të kalit, proteina gruri, ekstrakte xhinsengu dhe vitaminë D.
Ekstraktet e bishtit të kalit ndikojnë në zgjatjen e flokut, trashjen dhe ushqimin e tyre.
Proteinat e grurit depërtojnë thellë në folikulat e flokëve duke forcuar rrënjën e tyre.
Gjithashtu ato i mbrojnë flokët nga rrezatimi i dëmshëm UVB.
Ekstraktet e xhinsengut trajtojnë flokun e pajetë dhe të dobët dhe i japin atij volum natyral.
Vitamina D stimolon rritjen e shpejtë të flokut.

produkti05
1 Artikulli

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: