FORMULE VAJORE PER KUJDESIN NDAJ FLOKEVE

Formule herbale per kujdesjen e flokeve Snake Oil
1. Parandalon rënien e flokut
2. Trash dhe dendëson flokun
3. Zgjat flokun
4. Largon dhe parandalon zbokthin
5. I bën flokët më të shëndetshëm.
6. I bën flokët më të shndritshëm

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
1 000 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Vaji i Gjarprit është një emërtim marketingu i përdorur nga kompania, e cila ka marrë shkas nga një proverbë e vjetër arabe ku thuhet "Flokëgjatë si Gjarpri". Ai është një përzierje vajrash bimorë, 100% natyralë, pa konservantë kimikë, pa paraben apo fenoksietanol. Formula ka veti të veçanta ushqyese për flokët nga rrënja te majat, përdoret edhe për trajtimin e mjekrës, si për zgjatjen, ashtu dhe për hidratimin e saj.
Dobitë e vajit të Gjarprit:
1. Parandalon rënien e flokut.
2. Trash dhe dendëson flokun.
3. Zgjat flokun.
4. Largon dhe parandalon zbokthin.
5. I bën flokët më të shëndetshëm.
6. I bën flokët më të shndritshëm.
Përbërësit: - Vaj Kastori: Stopon rënien e flokëve, rigjeneron dhe bashkon majat e dëmtuara.
- Vaj Bajame: Zbut flokët dhe ndihmon në ruajtjen dhe forcimin e tyre.
- Vaj Susami: Shkëlqen flokët dhe i mbron nga efektet e tharjes së rrezeve të diellit UV.
- Vaj Mustarde: Stimulon rritjen e shpejtë të flokëve.
- Vaj Kokosi: Largon zbokthin dhe ndihmon në rigjenerimin e flokëve të thatë dhe të dëmtuar.
- Vaj Argani: Shkëlqen dhe rikthen volumin në flokët tuaj.
- Vaj Avokado: Parandalon rënien e flokut dhe e ushqen me vitamina.
- Vaj Ulliri: Forcon, zbut dhe rinovon fibrat e flokëve, rikthen shkëlqimin dhe vitalitetin e tyre.
- Vaji Sandalwood: Një zbutës natyral dhe shkëlqyes për flokët tuaj.
- Vaj Soje: Mbron dhe ushqen fijet e flokut duke mundësuar rritje të shëndetshme.
Përdorimi: Vaji aplikohet 2-3 herë gjatë javës, 20-40 min. para larjes. Për nxitjen e daljes së flokëve të rinj mund t`i shtoni përzierjes edhe vaj hudhre. Të gjitha produktet e kompanisë HEMANI janë të çertifikuara dhe i nënshtrohen testit laboratorik. Për të siguruar cilësinë më të lartë në nivel botëror, për nxjerrjen e vajrave, HEMANI përdor teknologjinë më të fundit me presim të ftohtë.

8964000577912
15 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: