DSP Grille modeli KB1001
  • DSP Grille modeli KB1001
  • DSP Grille modeli KB1001

DSP Grille modeli KB1001

DSP Grille modeli KB1001
Pllakat e pjekjes kane veshje te cilat nuk lejojne qe ushqimi te ngjitet.
Permasat 45x38x37.5cm
Hapet dhe mbyllet lehtesisht deri ne 180 grade.
Ushqimi nuk mund te ngjise nga pllakat me veshje te pjekjes

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
4 990 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Grille DSP, modeli KB1001.
Hapet dhe mbyllet lehtesisht deri ne 180 grade.
Gati per t'u perdorur kur ndizet drita treguese.
Me butonin per te zgjedhur temperaturen e deshiruar.
Pllakat e pjekjes kane veshje te cilat nuk lejojne qe ushqimi te ngjitet.
Permasat 45x38x37.5cm

DSP0010
10 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: