Grirese perimesh e markes DSP modeli KM4004
  • Grirese perimesh e markes DSP modeli KM4004

Grirese perimesh e markes DSP modeli KM4004

Grirese perimesh e markes DSP modeli KM4004
Kapacitet mbajtes 1 liter dhe fuqi 400W
Ju mund te copetoni fruta dhe perime te ndryshme sipas deshires

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
3 490 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Grirëse perimesh e markes DSP modeli KM4004
Kapacitet mbajtës 1 liter dhe fuqi 400W
E perbere nga thika të mprehta inoksi
Ju mund të copëtoni fruta dhe perime të ndryshme sipas deshirës
E thjeshte për tu perdorur dhe pastruar
Për ushqime të shijshme dhe plot vitamina
Marka DSP
Kapaciteti (ne Litra) 1000ml
Produkti shoqerohet me garanci

DSP0066
10 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: