TV Haier LE50K6500UA UHD Smart Android
  • TV Haier LE50K6500UA UHD Smart Android
  • TV Haier LE50K6500UA UHD Smart Android

Haier TV LE50K6500UA UHD Smart Android

Haier TV LE50K6500UA UHD Smart Android
Gama e larte e dinamikes sjell shkelqimin e televizorit dhe saktesine e ngjyres
Lloji i panelit :RGB
Kategoria: smart TV
Madhesia e ekranit (matur diagonalisht) 42.5 "
Dimensionet e njesise (WxDxH) 44.17 "x 2.36" x 25.35 "
50 inch 2 HDR
Punon edhe me google assistant

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
54 990 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Ndërtimi i Chromecast
Me pajisjen e Chromecast-it ju mund të aksesoni mijëra aplikacione të aktivizuara nga Chromecast, qindra mijëra shfaqje televizive dhe filma dhe mbi tridhjetë milionë këngë.
Punon me Google Assistant
Mënyra më e shpejtë për të hyrë në përmbajtjen tuaj të preferuar të medias, përgjigjet edhe më shumë, duke përdorur vetëm zërin tuaj.
2 HDR
Gama e lartë e dinamikës sjell shkëlqimin e televizorit dhe saktësinë e ngjyrës.
Altoparlantët me dy drejtime ofrojne cilesi te larte zeri
50 inch
Skena të veprimit të shpejtë,  120 lëvizja e plotë zvogëlon kohën e vonesës në mënyrë që fotografia të jetë gjithmonë e qartë
Lloji i panelit :RGB
Kategoria: smart TV
Madhësia e ekranit (matur diagonalisht) 42.5 "
Dimensionet e njësisë (WxDxH) 44.17 "x 2.36" x 25.35 "
Inputet HDMI 3
HDMI Type 2.0 / 1.4 Në përputhje
HDMI - KQZ Po
HDMI - MHL Po
Port Ethernet Po
HDCP 2.2 PO

LE50K6500UA
10 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: