Hark violine format 1/4
  • Hark violine format 1/4

Hark violine format 1/4

I pershtatur per violine me madhesi 1/4
Shkop gjashtekendor
Shkop me cilesi te larte brazilwood

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
1 700 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Ky artikull së fundmi është shtuar në shportë më: 04/11/2019

Linja studentore AT-20VN është ndërtuar me materiale me cilësi të lartë, si brazilwood për të siguruar performancën dhe qëndrueshmërinë më të mirë.
Peshon pak dhe e balancuar, është përshtatje e përkryer për studentët dhe fillestarët.
I përshtatur për violinë me madhësi 1/4
Shkop gjashtëkëndor
Shkop me cilësi të lartë brazilwood
Gjatësia 55 cm

AT -10VN ¼ Student Line
4 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

11 produkte të tjera në të njëjtën kategori: