Hark violine format 4/4
  • Hark violine format 4/4

Soundsation Hark violine format 4/4

Marka :Soundsation
Model : AT-VN 4/4 Student line
Gjatesia 72 cm
Pershtatet me violina me madhesi 4/4 

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
1 900 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Marka :Soundsation
Modeli : AT-VN 4/4
Linja studentore AT-10VN është një hark violinë i lehtë dhe i balancuar.
Është zgjidhja më e mirë për studentët dhe fillestarët.

AT-VN 4/4 Student line
3 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

11 produkte të tjera në të njëjtën kategori: