Hekur per rroba me kaldaje i markes DSP modeli KD1018
  • Hekur per rroba me kaldaje i markes DSP modeli KD1018

Hekur per rroba me kaldaje i markes DSP modeli KD1018

Hekur per rroba me kaldaje i markes DSP modeli KD1018
Kladaja e vecante ngrohet shpejt , e paisur me pllake qeramike e cila nuk ngjit, dhe e perhap nxehtesine ne menyre te njejte 
Fuqia 2100W, 220-240V 50-60Hz
Pershtatet per hekurosje vertikale , avull i fuqishem vertikal
Me teknologji ekologjike deri ne 20% kursim te energjise e ben kete hekur mjaft te vecante dhe profesional

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
9 900 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Me depozite uji qe e ben hekurin shume profesional
Kladaja e vecantë ngrohet shpejt , e paisur me pllakë qeramike e cila nuk ngjit, dhe e përhap nxehtësinë në menyrë të njejtë
Fuqia 2100W, 220-240V 50-60Hz.
Me teknologji ekologjike deri në 20% kursim të energjisë e bën këtë hekur mjaft të vecantë dhe profesional
Me drita që ju tregojnë e për mungesën e ujit në depozitë
Dritë indikuese kur nxehtësia e pllakës është gati dhe kur fiket hekuri
Gjithashtu i përshtatshëm për hekurosje vertikale , avull i fuqishëm vertikal dhe me sistem vetepastrues.
Së bashku me hekurin vjen edhe manuali i përdorimit
Marka DSP
Fuqia në Watt 2100W
Lloji i Pllakës Pllake qeramike
Lloji i hekurit Me depozitë

DSP0150
10 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

7 produkte të tjera në të njëjtën kategori: