Hekur rrobash me avull vertikal i markes DSP modeli KD6016
  • Hekur rrobash me avull vertikal i markes DSP modeli KD6016
  • Hekur rrobash me avull vertikal i markes DSP modeli KD6016
  • Hekur rrobash me avull vertikal i markes DSP modeli KD6016
  • Hekur rrobash me avull vertikal i markes DSP modeli KD6016
  • Hekur rrobash me avull vertikal i markes DSP modeli KD6016
  • Hekur rrobash me avull vertikal i markes DSP modeli KD6016

Hekur rrobash me avull vertikal i markes DSP modeli KD6016

Hekur me avull vertikal DSP KD6016
Tashme te gjithe rrudhat eliminohen lehte dhe shpejt fale fuqise dhe avullit të vazhdueshem
Nxehet shpejt nga 35-45 sekond. Avulli 40G/MIN.
Me fuqi 2000W dhe depozitë uji 2.5 liter
Kursen energji dhe kohe per shkak te dizenjos ergonomike

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
9 900 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Ky artikull së fundmi është shtuar në shportë më: 21/06/2019

Hekur me avull vertikal DSP KD6016
Me fuqi 2000W dhe depozitë uji 2.5 liter
Nxehet shpejt nga 35-45 sek
Avulli 40G/MIN.
Një produkt i dizenjuar për hekurosje cilësore dhe të sigurtë për cdo lloj materiali
Eliminon rudhat lehtësisht, sterilizon rrobat tuaja duke mos i demtuar ato
Kursen energji dhe kohë për shkak të dizajnit ergonomik
Ngrohet shumë shpejt duke lejuar që avulli të prodhohet menjëherë
Së bashku me hekurin ju merni dorezat, furcën pastruese  dhe kokën ndihmesë për pjesët e vecanta
Menyra e perdorimit: Vendosni rrobat tek mbeshtetesja e posacme që vjen se bashku në kuti
Pastrojeni nga pluhurat apo çdo papastërtie
Bëni gati hekurin, mbushni depoziten me ujë dhe filloni hekurosjen e sigurtë dhe praktike.
Produkti shoqerohet me garanci.

DSP0151
10 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

7 produkte të tjera në të njëjtën kategori: