null
  • Helikopter loder
  • Helicopter loder me telekomande
  • null

Helikopter loder me telekomande

Helicopter loder me telekomandeLloji: HelikopterMateriali: Metal, PlastikPaketa përfshin: Bateri, Manual për Përdorues, Ngarkues,dhe TelekomandëLargësia në distancë: 15MPërmasat: 40 * 6.5 * 15.5cmPer femije te moshes: 3 vjet e siperNje loder fantastike per pilotet tuaj te vegjel te cilet do ta kene vete kontrollin e helikopterit.

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
3 000 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Ky artikull së fundmi është shtuar në shportë më: 15/10/2019

Helicopter loder me telekomande
Lloji: Helikopter
Materiali: Metal, Plastik
Paketa përfshin: Bateri, Manual për Përdorues, Ngarkues,dhe Telekomandë
Largësia në distancë: 15M
Përmasat: 40 * 6.5 * 15.5cm
Burimi i energjisë: Elektrike
Tensioni i ngarkimit: 3.7v
Koha e karikimit: 30 minuta
Kohëzgjatja e punës: 15 minuta
Per femije te moshes: 3 vjet e siper
Nje loder fantastike per pilotet tuaj te vegjel te cilet do ta kene vete kontrollin e helikopterit.


NO.1308
1 Artikulli

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: