BB+CC CREAM SPF 50
  • BB+CC CREAM SPF 50

HEMANI BB+CC KREM MBROJTES ME SPF 50

Efektet: 
• Mbulon si make-up skuqjet, njollat dhe shenjat ne lekure
• Minimizon rrudhat
• Hidraton lekuren brenda 24 oreve

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
1 800 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

BB+CC është një krem multifunksional që mbulon çdo parregullsi në fytyrë si : skuqjet, njollat dhe shenjat në fytyrë, përveçse hidraton shumë mirë lëkurën gjithashtu lufton krijimin e rrudhave të para, i jep fytyrës tonin dhe ndriçimin e duhur.

Efektet:
• Mbulon si make-up skuqjet, njollat dhe shenjat në lëkurë.
• Minimizon rrudhat.
• Hidraton lëkurën brenda 24 orëve.
• Mbron nga rrezet e dëmshme të diellit SPF 50
• Shkëlqen dhe rigjeneron lëkurën.

8681475384639
15 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

1 produkt tjetër në të njëjtën kategori: