FORMULE VAJORE PER ZGJATJEN E FLOKEVE
  • FORMULE VAJORE PER ZGJATJEN E FLOKEVE
  • FORMULE VAJORE PER ZGJATJEN E FLOKEVE

HEMANI FORMULE VAJORE PER ZGJATJEN E FLOKEVE

Formula vajore per zgjatjen e flokeve “Jadayl” eshte 100% natyrale me mbi 6 lloje vajrash bimore: 
vaj Mustarde, vaj Ulliri, vaj Koriandre,vaj Jatamansi, vaj Kokosi, vaj Alkamia Tinctoriat si dhe bime te tjera te dobishme per zgjatjen dhe trajtimin e flokeve. 

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
1 600 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Nëse dëshironi të rrisni flokët tuaj në mënyrë të shëndetshme dhe të shpejtë, atëherë ky eshtë produkti që ju nevojitet.
Formula vajore për zgjatjen e flokëve “Jadayl” është 100% natyrale me mbi 6 lloje vajrash bimorë:
vaj Mustarde, vaj Ulliri, vaj Koriandre,vaj Jatamansi, vaj Kokosi, vaj Alkamia Tinctoriat si dhe bimë të tjera të dobishme për zgjatjen dhe trajtimin e flokëve.
Përdorimi: Vaji aplikohet 2 - 3 herë gjatë javës, dy orë para larjes.
Merret një sasi e vogël nga vaji, në fillim lyhet rrënja duke e masazhuar butësisht në mënyrë rrethore dhe më pas përhapet në të gjithë gjatësinë e flokut.
Lëreni vajin për të paktën dy orë në kokë dhe për rezultate më të mira, lani flokët me shampon tonë bimore Horstail.
Jini të zellshme dhe kini durim sepse jeni në rrugën e duhur për flokë më të gjatë, më të forte dhe më të shëndetshëm.
Të gjitha produktet e kompanisë HEMANI janë të çertifikuara dhe i nënshtrohen testit laboratorik.
Për të siguruar cilësinë më të lartë në nivel botëror, për nxjerrjen e vajrave, HEMANI përdor teknologjinë më të fundit me presim të ftohtë.

produkti10
15 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: