FEMME FRESH DEODORANT SPRAY
  • FEMME FRESH DEODORANT SPRAY
  • FEMME FRESH DEODORANT SPRAY

HEMANI FRESH DEODORANT SPRAY

Deodoranti largon eren e keqe te djerses dhe ju ndiheni e fresket pergjate gjithe dites
Pa alumin dhe paraben

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
600 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Deodoranti spray Natyral për femra
Femme Fresh pa përmbajtje Alumini dhe Parabeni.
Deodoranti largon erën e keqe të djersës dhe ju ndiheni e freskët përgjatë gjithë ditës.

8692949410280
15 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: