HEMANI KONDICIONER ME ARRE KOKOSI BIMOR PER FLOKET
  • HEMANI KONDICIONER ME ARRE KOKOSI BIMOR PER FLOKET
  • KONDICIONER BIMOR PER FLOKET

HEMANI KONDICIONER ME ARRE KOKOSI BIMOR PER FLOKET

Vaji i arre kokos, ekstraktet bimore e vitamina B ne perberjen e tij stimulojne daljen e flokeve te rinj e te shendetshem.
Kondicioneri permireson gjendjen e skalpit te thate, lufton infeksionet dhe suporton rritjen e flokeve duke shtuar volum e shkelqim. 

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
1 450 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Kondicioneri me arre kokos është një trajtues ushqyes për flokët e thatë, të dobët e të dëmtuar.
I pasur me antikosidantë ai përmirëson gjendjen e skalpit të thatë, lufton infeksionet dhe suporton rritjen e flokëve duke shtuar volum e shkëlqim.
Vaji i argani, ekstraktet bimore e vitamina B në përbërjen e tij stimulojnë daljen e flokëve të rinj e të shëndetshëm.

5907747210127
15 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: