HEMANI KONDICIONER PER MEJKREN 100ml
  • HEMANI KONDICIONER PER MEJKREN 100ml

HEMANI KONDICIONER PER MJEKREN 100ml

Cilesite e kremit hidratues & kondicioner:
1. Zbut 
2. Hidraton 
3. Largon zbokthin dhe irritimet ne lekure
Aplikoni shampon ne mjeker te lagur duke e masazhuar mire me pas shpelajeni. 

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
750 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Cilësitë e kremit hidratues & kondicioner:
1. Zbut
2. Hidraton
3. Largon zbokthin dhe irritimet në lëkurë
Përdorimi: Shampo: Aplikoni shampon në mjekër të lagur duke e masazhuar mirë më pas shpëlajeni.
Krem hidratues & Kondicioner: Pasi keni larë mjekrën me shampo merrni nje sasi te kremit hidratues dhe përhapeni atë mirë në të gjithë mjekrën duke e masazhuar dhe më pas shpëlajeni.

8681475384769
15 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: