HEMANI KREM HIDRATUES BIMOR DITE & NATE ME PLATIN

KREM HIDRATUES BIMOR DITE & NATE ME PLATIN
Hidraton dhe ushqen lekuren duke e bere te bute, te ndritshme dhe te shendetshme.
Cilesite e kremit: 
• Redukton rrudhat dhe vijat e holla ne lekure.
• Ka efekt zbardhues dhe shndrites. 
• Hidraton dhe ushqen lekuren. 

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
950 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Krem Multi- Vitamin Complex për të gjitha llojet e lëkurave! Whitening + është një formulë e veçantë dy në një, krem dite dhe nate me Platin. Falë përbërësve natyralë dhe ekstrakteve bimore kremi i jep vitalitet lëkurës dhe ruan elasticitetin natyral të saj. Ndihmon në rigjenerimin e lëkurës, është antirrudhë dhe balancon tonin e pabarabartë të saj.
Hidraton dhe ushqen lëkurën duke e bërë të butë, të ndritshme dhe të shëndetshme.
Cilësitë e kremit:
• Redukton rrudhat dhe vijat e holla në lëkurë.
• Ka efekt zbardhues dhe shndritës.
• Hidraton dhe ushqen lëkurën.
Përdorimi: Kremi aplikohet në lëkurë të pastër dhe të thatë duke e masazhuar butësisht nga poshtë-lart. Shmangni kontaktin e kremit me sytë. Ruajeni kremin në një vend të freskët dhe të thatë.

8859362501999
15 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: