HEMANI KREM USHQYES PER LEKUREN PER DITE & NATE
  • HEMANI KREM USHQYES PER LEKUREN PER DITE & NATE
  • HEMANI KREM USHQYES PER LEKUREN PER DITE & NATE

HEMANI KREM USHQYES PER LEKUREN PER DITE & NATE

• Redukton rrudhat dhe vijat e holla ne lekure
• Hidraton dhe ushqen lekuren 
• Balancon yndyren dhe lageshtine ne lekure
• Ka efekt rrezatues

Perdorimi: Kremi aplikohet ne lekure te paster dhe te thate duke e masazhuar butesisht nga poshte-lart.
Shmangni kontaktin e kremit me syte.
Ruajeni kremin ne nje vend te fresket dhe te thate.

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
950 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

PEARLY GLOW- Krem Dite & Nate me Gold Për një shkëlqim natyral rrëzëllitës!
Përdorimi i rregullt i kremit është jo vetëm i dobishëm por i domosdoshëm. Ai bën të mundur ruajtjen e freskisë dhe elasticitetit të lëkurës sonë. Për një përkujdesje speciale të lëkurës ju prezantojmë kremin ushqyes dy në një, dite dhe nate me Gold i cili i jep fytyrës suaj një shkëlqim natyral rrëzëllitës. Kremi është një formulë e re e pasuruar me kolagjen vitamin E, C, A, B3 dhe ekstrakte bimore, të cilat hidratojnë, ushqejnë, tonifikojnë, zbusin lëkurën, rigjenerojnë qelizat e saj, minimizojnë njollat dhe poret.

Cilësitë e kremit:
• Redukton rrudhat dhe vijat e holla në lëkurë.
• Hidraton dhe ushqen lëkurën.
• Balancon yndyrën dhe lagështinë në lëkurë.
• Ka efekt rrezatues.

Përbërësit:
➝ Kolagjeni - e bën lëkurën më të shëndetshme, zvogëlon rrudhat, rrit shkëlqimin dhe elasticitetin e saj.
➝Goldi - bën të mundur mirëqarkullimin e gjakut në lëkurë dhe e bën atë më elastike dhe të butë.
➝ Vitamina E – Ka efekt antirrudhë, minimizon njollat e errëta dhe shenjat në lëkurë, mbron nga dëmtimi i diellit, balancon lagështinë në lëkurë.
➝ Vitamina A - Lufton rrudhat dhe shenjat në lëkurë, rigjeneron qelizat dhe indet e lëkurës trajton ekzemën dhe dermatite të ndryshme në lëkurë.
➝ Vitamina C – Rigjeneron lëkurën, largon njollat e errëta në të, rrit elasticitetin e lëkurës, hidraton dhe e mban lëkurën teje të butë.
➝ Vitamina B3 – Balancon tonin e lëkurës, rigjeneron qelizat e saj, largon qelizat e vdekura, hidraton lëkurën e thatë.

Përdorimi: Kremi aplikohet në lëkurë të pastër dhe të thatë duke e masazhuar butësisht nga poshtë-lart. Shmangni kontaktin e kremit me sytë. Ruajeni kremin në një vend të freskët dhe të thatë.

produkti15
5 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: