MASKE BIMORE PER FLOKET
  • MASKE BIMORE PER FLOKET

HEMANI MASKE BIMORE PER FLOKET

Hemani maske per floket
Kjo maske rigjeneron, ushqen dhe rrit volumin e flokeve

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
1 550 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Maska Miracle hidraton, rigjeneron dhe ushqen flokët nga rrënjët te maja.
Shton volumin, shkëlqimin dhe i bën flokët të butë.
Maska ka në përbërjen e saj vaj makadamia, vaj të farave të linit dhe glicerinë.

5907747202771
15 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: