MASKE PER FLOKET ME ARGAN 500ml
  • MASKE PER FLOKET ME ARGAN 500ml

HEMANI MASKE PER FLOKET ME ARGAN 500ml

Hemani maske per floket me argan 500ml
Ekstraktet e arganit rigjenerojnë dhe trashin floket.
Aplikohet para larjes në floke te lagur. 
Mbahet 15 min dhe shperlahet.

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
1 000 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Maska me argan riparon flokët e dëmtuar dhe i hidraton ato.
Ekstraktet e arganit rigjenerojnë dhe trashin flokët.
Aplikohet para larjes në flokë të lagur.
Mbahet 15 min dhe shpërlahet.

8697428817079
12 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: