SAPUN BIMOR ME SALLATOR DHE ALOE VERA
  • SAPUN BIMOR ME SALLATOR DHE ALOE VERA

HEMANI SAPUN BIMOR ME KASTRAVEC DHE ALOE VERA

Sapun bimor me kastravec dhe aloe vera
Pastron lekuren ne thellesi
Balancon yndyren e lekures
Largon papastertite dhe toksinat
Ndihmon ne largimin e pikave te zea

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
400 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Sapuni bimor Hemani me kastravec dhe aloe vera ndihmon në balancimin e lagështisë së lëkurës, e pastron atë në thellësi, ndihmon në largimin e papastërtive dhe toksinave, zbeh njollat, trajton aknet dhe shenjat, ndihmon në largimin e pikave të zeza dhe e lë atë të butë. Sapuni është i pasur me ekstrakte të papajës dhe ekstrakte bimësh të tjera. Është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave sidomos për ato të yndyrshme.

produkti69
12 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: