HEMANI SAPUN HANDMADE ME SALLATOR
  • HEMANI SAPUN HANDMADE ME SALLATOR
  • HEMANI SAPUN HANDMADE ME SALLATOR

HEMANI SAPUN HANDMADE ME SALLATOR 100gr

Sapun artizanal Hemani me kastravec dhe aloe veraper te gjithe llojet e lekurave, pastron ne thellesi dhe hidraton lekuren

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
500 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Handmade Cucumber Soap
Sapuni me Aloe Vera dhe Kastravec Hemani është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave . Ai ndihmon në balancimin e lagështisë së lëkurës,e mban atë të butë dhe të hidratuar, e pastron në thellësi, ndihmon në largimin e papastërtive dhe toksinave, zbeh njollat, parandalon rrudhat, rrit elasticitetin e lëkurës dhe e rigjeneron atë.

produkti200
15 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: