HEMANI SAPUN HERBAL ME DAFINE
  • HEMANI SAPUN HERBAL ME DAFINE
  • HEMANI SAPUN HERBAL ME DAFINE

HEMANI SAPUN HERBAL ME DAFINE TONIFIKUES

Sapun bimor me gjethe dafine nga Hemani qe forcon lekuren, tonifikon lekuren dhe i jep asaj shkelqim

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
350 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Sapuni me dafinë forcon, tonifikon dhe rigjeneron lëkurën. Largon papastërtitë dhe i falë lëkurës një pamje të shëndetshme e plot shkëlqim.

produkti212
12 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: