HEMANI SAPUN HERBAL ME LIVANDO
  • HEMANI SAPUN HERBAL ME LIVANDO

HEMANI SAPUN HERBAL ME LIVANDO PER PASTRIM TE LEKURES 100gr

Sapun herbal me livando nga Hemani qe rigjeneron dhe pastron lekuren thellesisht

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
400 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Sapuni me Lavandër, i punuar me dorë, për rigjenerim dhe pastërti të lëkurës tuaj! Teamra Herbals ju njeh me sapunin artizanal me Lavandër, i pasur me proteina, vitamiat A, C, etj., i cili njihet për dobitë e tij të mrekullueshme në estetikë.

produkti198
14 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: