HEMANI SAPUN PER FEMIJET + LODER FALAS
  • HEMANI SAPUN PER FEMIJET + LODER FALAS
  • HEMANI SAPUN PER FEMIJET + LODER FALAS

HEMANI SAPUN PER FEMIJET ME LULESHTRYDHE DHE LODER FALAS

Sapun Hemani per femijet me arome luleshtrydhe
Perdoret per cdo dite ne fytyre, trup dhe duar
Femija juaj tashme do të kujdeset vete per larjen e duarve

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
400 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

HOCUS POCUS KIDS TOY SOAP
Sapun Bimor për fëmijë me 1 LODËR DHURATË brenda tij. 
Formuluar nga përbërësit më të mirë bimorë dhe më të pastër, për një banjo të këndshme dhe të paharrueshme për fëmijën tuaj.
Përdoret për çdo ditë në fytyrë, trup dhe duar.
Fëmija juaj tashmë do të kujdeset vetë për larjen e duarve

8964001304746
15 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: