HEMANI SERUM PER ZGJATJE TE QERPIKEVE ME VAJ ARGANI
  • HEMANI SERUM PER ZGJATJE TE QERPIKEVE ME VAJ ARGANI

HEMANI SERUM PER ZGJATJE TE QERPIKEVE ME VAJ ARGANI

Serum per qerpiket HEMANI
Formula më inovative e kompanise Hemani për dendësimin, forcimin dhe zgjatjen e qerpikut.
Perbersit:
1. Vaj Kastori 
2. Vaj Argani 
3. Vaj I farave te rrushit 
4. Vaj Bajame 
5. Vitaminë E

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
1 550 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

ZGJIDHJA E PËRKRYER PËR ZGJATIEN E QERPIKËVE
Formula më inovative e kompanise Hemani për dendësimin, forcimin dhe zgjatjen e qerpikut.
Kjo formulë e vecantë me përzierje vajrash 100% organike e bën qerpikun më të dukshëm më të plotë dhe më të gjatë.
Ky produkt është testuar Oftalmologjikisht dhe Dermatologjikisht gjithashtu është i sigurt edhe për personat që përdorin lente. Perbersit:
1. Vaj Kastori
2. Vaj Argani
3. Vaj I farave te rrushit
4. Vaj Bajame
5. Vitaminë E

8964001505341
12 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: