HEMANI SHAMPO BIMORE HUDHRE + LOCION PER FLOKET

SHAMPO BIMORE HUDHRE HEMANI
Nxit qarkullimin e gjakut dhe si rrjedhojë edhe daljen e flokëve të reja
Bashkon majat dyshe
Trajton skalpin e kokes 
Largon yndyren dhe zbokthin
LOCION PER FLOKET PERMBAN:  vaj rozmarine, vaj hithre, vaj mersine, vaj kamomili, vaj dafine, zink dhe provitaminen B12. 

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
1 200 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Shampoja me hudhër dhe locion është mënyra më e shpejtë dhe më e lehtë për të patur flokë të fortë dhe të shëndetshëm.
• Hudhra është përdorur për shekuj me radhë për të trajtuar një sërë sëmundjesh.
Vetitë e saj antibakteriale ndihmojnë në stopimin e rënies së flokëve dhe forcimin e tyre.
Shampoja me Hudhër ndihmon në rritjen e flokëve, forcimin dhe shkëlqimin e tyre në mënyrë natyrale.
Nxit qarkullimin e gjakut dhe si rrjedhojë edhe daljen e flokëve të reja, bashkon majat dyshe, trajton skalpin e kokës duke larguar yndyrën dhe zbokthin.
Gjithashtu ajo konsiderohet si shampoja ideale për flokët e brishtë dhe të hollë.
• Locioni me vajra esencialë përdoret pas larjes në flokë të thatë. Ai ushqen flokët nga rrënja deri te majat, përshpejton rritjen e tyre dhe i bën ato më të fortë dhe më të shëndetshëm.
Locioni përmban: vaj rozmarine, vaj hithre, vaj mersine, vaj kamomili, vaj dafine, zink dhe provitaminen B12.
Ai stimulon dhe përshpejton zgjatjen e flokëve dhe i bën ato më të fortë dhe të shëndetshëm.
Shampoja me Hudhër dhe Locion pë flokët është e përshtatshme për të gjitha llojet e flokëve, dhe rekomandohet veçanërisht për personat me flokë të dobët dhe të brishtë.

8699960590014
15 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: