HEMANI SHAMPO BIMORE KUNDER RENIES DHE ZBOKTHIT

Parandalon renien e flokeve. 
Trajton zbokthin. 
Permban perberes puro natyrale.
Rigjeneron dhe rigjalleron flokun.
Rikthen shkelqimin e humbur. 
Balancon ph 5.5 ne lekure dhe skalp.

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
1 650 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

E pasuruar me vitaminën B3,B5, bioptin peptide, aminoacide, me ekstrakte bimore si: dafina, melisa, kamomili etj shampo jep një efekt të menjëhershëm në trajtimin e zbokthit dhe stopimin e rënies së flokëve.
Shampoja ANTI HAIRLOSS ANTI DANDRUFF: 
Parandalon rënien e flokëve.
Trajton zbokthin.
Përmban përbërës puro natyralë.
Rigjeneron dhe rigjallëron flokun.
Rikthen shkëlqimin e humbur.
Balancon ph 5.5 në lëkurë dhe skalp.
Përdorimi: Aplikoni shampon në flokë të lagur duke masazhuar mirë skalpin dhe gjatësinë e flokut dy-tre herë sipas dëshirës.

8681475384387
30 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: