HEMANI SHAMPO BIMORE KUNDER RENIES SE FLOKEVE 300ml
  • HEMANI SHAMPO BIMORE KUNDER RENIES SE FLOKEVE 300ml
  • HEMANI SHAMPO BIMORE KUNDER RENIES SE FLOKEVE 300ml

HEMANI SHAMPO BIMORE KUNDER RENIES SE FLOKEVE 300ml

Shanpo kunder renies se flokeve dhe rritjen e tyre duke i rikthyer shkelqimin e duhur

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
1 340 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

ANTI HAIRLOSS SHAMPOO SASIA 300 ml SHAMPO ANTI HAIRLOSS është formuluar posaçërisht për STOPIMIN e rënies së flokëve dhe rritjen e tyre në mënyrë të shëndetshme.
E pasuruar me përbërës bimorë
Shampoja ANTI HAIRLOSS:
• Parandalon rënien e flokëve.
• Përmban përbërës puro natyralë.
• Rigjeneron dhe rigjallëron flokun.
• Rikthen shkëlqimin e humbur.

produkti233
12 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: