HEMAANI SHAMPO BIMORE ME EKSTRAKT  ARGANI
  • HEMAANI SHAMPO BIMORE ME EKSTRAKT  ARGANI

HEMANI SHAMPO BIMORE ME EKSTRAKT ARGANI

Hemani shampo bimore me ekstrakt argani
Shampo me argan rigjeneron dhe ushqen floket, hidraton floket duke i lene te shkrifet
I jep shkelqim dhe volum perfekt

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
1 000 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Ky artikull së fundmi është shtuar në shportë më: 24/07/2019

Shampo me argan rigjeneron dhe ushqen flokët.
Ekstraktet e arganit në përbërjen e saj forcojnë flokët dhe u falin atyre shkëlqim.
Gjithashtu, përberja bimore, hidraton flokët duke i lënë ato të bute dhe të shkrifët.
Merret një sasi e vogël e shampos, masazhohet në rrënjët e flokëve dhe më pas shpëlahet si zakonisht.

8697428816898
15 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: