SHAMPO BIMORE ME HITHER 250ml
  • SHAMPO BIMORE ME HITHER 250ml
  • null

HEMANI SHAMPO BIMORE ME HITHER 250ml

Shampo me lengun natyral te hithres nxit daljen e flokeve te rinj.
Kjo shampo forcon e stimulon zgjatjen e flokeve e u jep atyre shkelqimin e butesine e duhur. 

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
950 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Shampo me hithër 250 ml 
Shampo me lëngun natyral te hithrës nxit daljen e flokëve të rinj.
Hithra është një burim i pasur vitaminash si C, K, B kompleks e mikroelemente të tilla si kalcium, magnez e hekur.
Kjo shampo forcon e stimulon zgjatjen e flokëve e u jep atyre shkëlqimin e butësine e duhur.
Gjithashtu siguron ushqim natyral nga rrënja deri te majat, pastron skalpin nga sebumi i tepërt dhe trajton flokët e thatë e të dëmtuar.

5907747204102
14 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: