SHAMPO BIMORE PER FLOKET ME KOKOS
  • SHAMPO BIMORE PER FLOKET ME KOKOS
  • SHAMPO BIMORE PER FLOKET ME KOKOS 500ml

HEMANI SHAMPO BIMORE PER MAJAT E FLOKEVE ME ARRE KOKOSI 500ml

Shampo me arre kokosi per te rigjeneruar majat e flokeve nga marka Hemani
Ushqen floket nga rrenjat tek majat

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
1 550 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Shampo me kokos është formuluar specifikisht për të rigjeneruar majat dyshe, të hidratojë skalpin e thatë dhe për të shtuar shkëlqimin e flokut.
Vaji i kokosit në përbërjen e shampos, është i pasur me acide yndyrore të cilat ushqejnë flokun nga rrënja te maja.
Gjithashtu, antioksidantët, vitamina E, K dhe hekuri luajnë një rol të rëndësishëm në mirëmbajtjen e flokut dhe mbrojtjen nga dëmtimi.

5907747209671
12 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: