HEMANI VAJ BIMOR LIVANDO 30ml
  • HEMANI VAJ BIMOR LIVANDO 30ml
  • null

HEMANI VAJ BIMOR LIVANDO PER PROBLEMET E LEKURES 30ml

PERTHAN AKNET
NXIT QARKULLIMIN E GJAKUT
RRIT SISTEMIN IMUNITAR
STIMULON GJUME TE QETE

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
450 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Ky artikull së fundmi është shtuar në shportë më: 01/06/2019

Vaji i livandos stimulon një gjumë të qetë.
Rrit sistemin imunitar.
Qetëson dhimbjet e veshit dhe dhëmbëve.
Kuron problemet me lëkurën.
Përthan aknet.
Nxit qarkullimin e gjakut.

8964000114223
15 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: