HEMANI VAJ HUDHRE 250ml

garlic oil

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
1 550 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Vaji i hudhrës: -Ka veti anti-fungale & antioksidante. -Rrit sistemin imunitar. -Anti-inflamator i fuqishëm. -Shëron infeksionet. -Redukton depresionin, streset mendore dhe ankthin. -Qetëson dhimbjet e barkut, të vjellat, problemet me tretjet, etj..

8964000390597
12 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: