HEMANI VAJ I BAJAMES SE EMBEL 250ml
  • HEMANI VAJ I BAJAMES SE EMBEL 250ml
  • HEMANI VAJ I BAJAMES SE EMBEL 250ml

HEMANI VAJ I BAJAMES SE EMBEL PER AKNET 250ml

Vaj i bajames se embel nga Hemani nje produkt bimor qe eshte nje burim vitaminash

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
1 450 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Vaji i bajames së ëmbël: -Burim i vitaminës E. -Redukton rrudhat dhe linjat e holla. -Qetëson dhimbjet muskulare. -Hidraton lëkurën. -Largon aknet, njollat, shenjat, pikat e zeza.

8964000390528
12 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: