HEMANI VAJ I FARAVE TE LINIT 1L
  • HEMANI VAJ I FARAVE TE LINIT 1L
  • HEMANI VAJ I FARAVE TE LINIT 1L

HEMANI VAJ I FARAVE TE LINIT 1L

Vaj lini 1L Hemani
-Ul kolesterolin.
-Kontrollon presionin e lart të gjakut.

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
3 200 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Vaj i farave të linit:
-Ul kolesterolin.
-Kontrollon presionin e lart të gjakut.
-Mbron trupin nga sëmundjet kardiake.
-Qetëson dhimbjet dhe inflamacionet.
-Përmirëson sistemin tretës.
-Trajton aknet, ekzemën, psoriazën dhe djegjet nga dielli.
-Promovon rritje të shëndetshme të flokut.
-Redukton riskun për formimin e tumoreve.
-Laksativ natyral.
-Përmirëson shëndetin kardiak.

produkti228
12 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: