HEMANI VAJ KOKOSI 700ml
  • HEMANI VAJ KOKOSI 700ml
  • null

HEMANI VAJ KOKOSI 700ml

Vaj kokosi 700ml

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
1 400 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

COCONUT OIL 
Vaji i arrës së kokosit është një antioksidant i fuqishëm, duke mbrojtur organizmin nga radikalet e lira, të cilat shkaktojnë plakje dhe degradim të organizmit në përgjithësi. Vlerat terapeutike: Redukton peshën trupore dhe shkrin yndyrat; Përmirëson metabolizmin; Vret mikrobet që shkaktojne ulcera, acarime fyti, acarime në rrugët urinare, sëmundje të mishrave të dhëmbëve dhe kavitete, pneumoni, gonorre, etj; Parandalon diabetin nëpërmjet stabilizimit të sheqerit në gjak, përmirësimit të sekretimit të insulinës dhe funksionimit të glukozës; Parandalon osteoporozën. Vaji i arrës së kokosit përmirëson përvetësimin e kalciumit dhe magnezit, të cilat janë minerale mjaft të rëndësishme për dhëmbë dhe kocka më të forta. Rigjeneron lëkurën, duke mbështetur balancën kimike natyrale të saj Vepron si nje hidratant efektiv për të gjitha llojet e lëkurësë Vret kërpudhat që shkaktojnë probleme në lëkurë, alopecian (rënien e flokëve), psoriazën, ekzemat, dermatitet dhe infeksione të tjera; Zbut lëkurën dhe ndihmon të qetësohen lëkurat e thata e delikate; Parandalon rrudhat dhe probleme të tjera të moshës; Siguron mbrojtje për lëkuren nga rrezet e dëmshme UV.

produkti232
12 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: