HEMANI VAJ KUNDER ZBOKTHIT
  • HEMANI VAJ KUNDER ZBOKTHIT
  • HEMANI VAJ KUNDER ZBOKTHIT

HEMANI VAJ KUNDER ZBOKTHIT

HEMANI VAJ KUNDER ZBOKTHIT
Anti Dandruff Hai Oil eshte nje formule me 5 lloje vajrash: 
Vaj Hudhre 
Vaj Xhinxher 
Vaj Qepe 
Vaj Bajame 
Vaj Kokosi 

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
1 550 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Zgjidhja përfundimtare për largimin e zbokthit!
Anti Dandruff Hai Oil është një formulë me 5 lloje vajrash:
Vaj Hudhre
Vaj Xhinxher
Vaj Qepe
Vaj Bajame
Vaj Kokosi
Lëkura jonë e kokës vazhdimisht largon shtresa qelizash të vdekura, por kur kjo ndodh më shumë se sa normalja, atëherë këtu fillon edhe problemi. Zbokthi ndikon në akumulimin e yndyrës, papastërtive dhe shkakton rënie floku. Shpeshherë zbokthi shoqërohet edhe me irritimin dhe kruarjen e skalpit.

Prania e zbokthit te Femrat:
1. Bën që floku të mos zgjatet shpejt.
2. Stimulon rënien e flokut.
3. Larja e shpeshtë e flokëve ka tendencë të stimulojë prodhimin e yndyrës.
4. Bllokon poret.
5. Ngadalëson qarkullimin e gjakut në kokë etj.

Prania e zbokthit te Meshkujt:
1. Shkakton rënien e flokut.
2. Bllokon poret.
3. Ngadalëson qarkullimin e gjakut në kokë.
4. Larja e shpeshtë e flokëve ka tendencë të stimulojë prodhimin e yndyrës.
5. Bëhet shumë shqetësues rënia e zbokthit mbi rrobat e errëta etj.

Përdorimi: Me një sasi të vogël vaji, në fillim lyhet rrënja duke e masazhuar butësisht në mënyrë rrethore. Më pas përhapet në të gjithë gjatësinë e flokut e mbajmë kokën e lyer për të paktën dy orë dhe për rezultate më të mira mbajeni përgjatë gjithë natës.

8964001506041
15 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: