VAJ MAKADAMIA PER FLOKET 100ml
  • VAJ MAKADAMIA PER FLOKET 100ml
  • VAJ MAKADAMIA PER FLOKET 100ml

HEMANI VAJ MAKADAMIA PER FLOKET 100ml

Vaj Makadamia e markes HEMANI
Vaji i makadamias rigjeneron dhe ushqen floket.
Ky vaj esencial trash dhe zbut floket

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
1 100 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Vaji i makadamias rigjeneron dhe ushqen flokët.
Fruti i makadamias është një burim i pasur nutrientësh esencialë për trashjen dhe zbutjen e flokëve.
Aplikohet në skalp dhe masazhohet.
Lihet rreth 20-40 min dhe lahen flokët si zakonisht.

8964001505228
12 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: