HEMANI VAJ MORINGA PER FLOKET 100ml
  • HEMANI VAJ MORINGA PER FLOKET 100ml
  • HEMANI VAJ MORINGA PER FLOKET 100ml

HEMANI VAJ MORINGA PER MOS RENIEN E FLOKEVE 100ml

HEMANI VAJ MORINGA PER FLOKET 100ml
Sherben per:
• Forcimin e flokeve dhe stopimin e renies se tyre.
• Rritjen e shpejte te flokeve.
• Hidratimin dhe bashkimin e majave dyshe tek floket. 

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
1 150 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

MORINGA HAIR OIL 100% NATURAL VAJI MORINGA I GARANTUAR PËR:
• Forcimin e flokëve dhe stopimin e rënies së tyre.
• Rritjen e shpejtë të flokëve.
• Hidratimin dhe bashkimin e majave dyshe tek flokët.
Moringa e njohur si "Pema e mrekullisë" është jashtëzakonisht e famshme për përfitimet e shumta që ofron për kujdesin e flokëve dhe lëkurës. Vaji i përftuar nga farat e lules Moringa të pasura me vitaminën C, vitaminën B, acid oleic dhe acidin behenic bëjnë të mundur që fija e flokut të ushqehet nga rrënja deri te majat.
Përdorimi: Vaji aplikohet 2 - 3 herë gjatë javës, dy orë para larjes. Merret një sasi e vogël nga vaji, në fillim lyhet rrënja duke e masazhuar butësisht në mënyrë rrethore dhe më pas përhapet në të gjithë gjatësinë e flokut. Lëreni vajin për të paktën dy orë në kokë dhe për rezultate më të mira, lani flokët me shampoo bimore.

8964001505235
15 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: