HEMANI VAJ PACULI 30ml
  • HEMANI VAJ PACULI 30ml
  • HEMANI VAJ PACULI 30ml

HEMANI VAJ PACULI 30ml

patchouli oil

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
450 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Vaj Patchouli: -Përdoret në aromaterapi. -Qetëson ankthin dhe depresionin. -Redukton inflamacionin. -Ka veti anti septike. Redukton dhimbjet. -Parandalon dhimbjet e kokës. -Redukton shenjat e plakes. -Përshpejton shërimin e plagëve. -Përmirëson qarkullimin e gjakut.

produkti280
12 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: