HEMANI VAJ NGA BARERAT JESHIL PER TRASHJEN E FLOKUT 250ml
  • HEMANI VAJ NGA BARERAT JESHIL PER TRASHJEN E FLOKUT 250ml
  • null

HEMANI VAJ PER TRASHJEN E FLOKUT NGA BARERAT JESHIL 250ml

Vaj herbal per trashjen e flokeve dhe rritjen e flokeve me bar jeshil

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
1 600 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Ky artikull së fundmi është shtuar në shportë më: 25/09/2019

Vaji i barërave jeshil trash e zgjat flokët. Vaji me bar jeshil stimulon daljen e flokëve të rinj dhe shton shkëlqimin e volumin e flokut.

produkti270
12 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: