Na ndiqni në Facebook

Higjena e bebit

Ne kete kategori do te gjeni te gjithe paisjet per kujdesin e higjenes se bebit tuaj. Ne Immenseplatformdo te gjeni nje shumellojshmeri produktesh per kujdesin dhe higjenen e bebit tuaj.

Higjena e bebit

Filtrat aktiv

Çmimi 2 000 Lek

Uturak forme lope Aziamor ngjyre roze

Uturak Aziamor ngjyre roze ne forme lope me nje vend ergonomik qe garanton rehati maksimale per femijen
Pastrohet lehtësisht, e pajisur me dritë dhe tingujn. 
Është e pajisur me rrota për të lehtësuar lëvizjen.

Transport i Shpejtë
2 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 2 000 Lek

Uturak ngjyre jeshile Aziamor ne forme dreri

Uturak Aziamor ngjyre jeshile me nje vend ergonomik qe siguron rehati maksimale per bebin.
Eshtë e pajisur me rrota për lëvizje të lehtë. Uturaku ka ngjyre jeshile dhe forme qe terheq vemendjen e femijes tuaj.

Transport i Shpejtë
2 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 2 000 Lek

Uturak ngjyre roze forme rose Aziamor

Uturak ngjyre roze Aziamor ne forme rose qe i siguron femijes shume rehati
Uturak me formë Rose me një vend ergonomik që garanton rehati maksimale për fëmijën. Pastrohet lehtësisht, e pajisur me dritë dhe tingujn. Është e pajisur me rrota për të lehtësuar lëvizjen.

Transport i Shpejtë
2 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 2 000 Lek

Uturak Aziamor ngjyre jeshile ne forme lope Mu Mu

Uturak Aziamor ngjyre jeshile ne forme lope me nje vend ergonomik
Pastrohet lehtësisht, e pajisur me dritë dhe tingujn. Është e pajisur me rrota për të lehtësuar lëvizjen.

Transport i Shpejtë
2 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 2 000 Lek

Uturak Aziamor ngjyre roze ne forme qenushi

Uturak Aziamor ngjyrë rozë me forme qenusheje me nje vend ergonomik qe garanton rehati maksimale per femijen.
Pastrohet lehtësisht, e pajisur me dritë dhe tingujn. 

Transport i Shpejtë
2 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 950 Lek

HEMANI LOCION BIMOR HIDRATUES PER BEBE 235ml

Locion bimor hidratues me ekstrakt aloe vera per bebe nga marka Hemani
Eshte formuluar posacerisht per te siguruar zbutjen dhe hidratimin e lekures se foshnjes tuaj

Transport i Shpejtë
950 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 3 200 Lek

Baby Bagno Vaske per femije ngjyre jeshile art.C090

Vaske per femije me dy vende anatomike dhe jo-rreshqitese (për fëmijët nga 0 deri në 6 muaj ne njeren ane dhe ne anen tjeter për fëmijët nga 6 deri në 12 muaj)
E pajisur me mbajtëse sapuni dhe mbajtëse sfungjeri

Transport i Shpejtë
3 200 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 3 200 Lek

Baby bagno Vaske per femije art.C090 col U02

Vaske per bebe e bardhe prodhuar ne Itali;
Mosha e përdorimit: ideale për fëmijët deri në 15 kg
Vaska për fëmijë ka ngjyrë të bardhe

Transport i Shpejtë
3 200 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 3 200 Lek

Baby bagno Vaske per femije art.C090 col U46

Vaske anatomike e re, e pajisur me 2 pjese jo-rreshqitese, një aksesor i përshtatshëm për shpëlarjen e foshnjës. Për tu përdorur nga 0-6 muaj në pozitë të shtrirë dhe nga 6-12 muaj në pozitë të ulur. Mund të përdoret me trekëmbëshin universal (shitet veçmas).

Transport i Shpejtë
3 200 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 3 200 Lek

Baby bagno Vaske per femije art.C090 col u47

Vaske anatomike e re per djem ngjyre bojeqielli
E pajisur me 2 pika jo rreshqitese
Një aksesor i përshtatshëm për shpëlarjen e foshnjës
Për tu përdorur nga 0-6 muaj në pozicion të shtrirë dhe
nga 6-12 muaj në pozitë të ulur.

Mund të përdoret me trekëmbëshin universal (shitet veçmas).

Transport i Shpejtë
3 200 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 3 200 Lek

Baby Bagno Vaske per femije art.C090 col u48

Vaske anatomike ngjyre portokalli e re per bebe
E pajisur me 2 pika jo rreshqitese per beben tuaj

Për tu përdorur nga 0-6 muaj në pozicion të shtrirë dhe
nga 6-12 muaj në pozicion të ulur.

Mund të përdoret me trekëmbëshin universal (shitet veçmas).

Transport i Shpejtë
3 200 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 1 900 Lek

Bollicina Vaske per femije art.C095 col U45

Cam il mondo del bambino c095/u45 bollicina: con 2 sedute anatomiche (una inclinata per bimbi da 0 a 6 mesi e una seduta per bimbi da 6 a 12 mesi), piedini di supporto, tappo per lo scarico dell\'acqua. Accessori optional: stand universale art.c524.

Transport i Shpejtë
1 900 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 1 900 Lek

Bollicina Vaske per femije art.C095 col U02

Vaske per bebe ngjyre te bardhe e ndertuar me materia jo rreshqites
Dimensioni: L 88 - P 48,5 - H 22 cm
Pesha: 1,1 Kg 
Marka Cam il Mondo del Bambino

Transport i Shpejtë
1 900 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 1 900 Lek

Bollicina Vaske per femije art.C095 col U46

Vaskë anatomike e re, e pajisur me 2 pika jo rreshqitese, një aksesor i përshtatshëm për shpëlarjen e foshnjës.
Vaske per bebe Baby Bagno mund të përdoret në kornizën metalike për vaskë,
ose në mbajtesen universale qe shiten vecmas

Pesha: kg 1,1

Transport i Shpejtë
1 900 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 1 900 Lek

Bollicina Vaske per femije art.C095 col U47

Vaske per bebe ngjyre bojeqielli
Pesha e artikullit 1,1 Kg
Dimensionet e produktit 88 x 48.5 x 22 cm
Numri i modelit të artikullit C095

Transport i Shpejtë
1 900 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 1 900 Lek

Bollicina Vaske per femije art.C095 col U48

Vaske per bebe ngjyre portokalli si per djem ashtu dhe
per vajza nga 1 deri ne 12 muajsh
Pesha e vaskes 1,1 Kg
Dimensionet e vaskes jane 88 x 48.5 x 22 cm
Numri i modelit të artikullit C095

Transport i Shpejtë
1 900 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 6 900 Lek

Kit Bagno Vaske e bardhe per bebe art.C525

Vaske per bebe ngjyre te bardhe art.C525
Madhesia e vaskes e
Hapur: L 97 - W 65 - H 94 cm

E palosur: L 86 - W 14 - H 109 cm
Pesha 3,6 kg

Transport i Shpejtë
6 900 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 9 200 Lek

Vaske dhe tavoline nderrimi Volare art.C203008 col 219

Vaske dhe tavoline nderrimi Volare art.C203008 col 219
Dimensionet dhe Pesha:

Hapur: L 77,5 - P 69 - H 101 cm
Mbyllur: L 72.5 - P 22 - H 108 cm
Pesha 8.2 kg
Prodhuar në Itali

Transport i Shpejtë
9 200 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 9 200 Lek

Volare Vaske dhe tavoline nderrimi per bebe art.C203008 col 226

Vaske dhe tavoline nderrimi e pastrimi ngjyre gri per bebe,
shume kompakte dhe praktike per ambientet e vogla
Madhesia
Hapur: L 77,5 - W 69 - H 101 cm
Palosur: L 72,5 - W 22 - H 108 cm
Pesha 8,2 kg
Transport i Shpejtë
9 200 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 9 200 Lek

Vaske dhe tavoline nderrimi Volare art.C203008 col 227

Vaske për larjen e se bashku me tavolinen dhe nderrimin e bebes 2 ne 1
Mosha dhe përdorimi: ideale për fëmijët deri në 12 muaj
Dimmensioni i hapur: L 77.5 - W 69 - H 101 cm

Dimensioni i palosur: L 72,5 - W 22 - H 108 cm
Pesha 8.2 kg

Transport i Shpejtë
9 200 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 9 200 Lek

Volare Vaske dhe tavoline nderrimi per bebe art.C203008 col 222

Vaske dhe tavoline nderrimi dhe pastrimi ngjyre jeshile me nje vizatim
te nje peisazhi te natyres per bebe,shumë kompakte dhe praktike për ambientet e vogla
Madhesia
Hapur: L 77,5 - W 69 - H 101 cm
Palosur: L 72,5 - W 22 - H 108 cm
Pesha 8,2 kg

Transport i Shpejtë
9 200 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 12 900 Lek

Nuvola Vaske per femije art.C610008 col 222

Peso articolo 11,1 Kg Dimensioni prodotto 96 x 60,5 x 103,5 cm Numero modello articolo C610008 Genere Unisex Peso massimo 11 Kg Tipo materiale plastica Materiale Polipropilene, PVC, Acciaio Istruzioni di manutenzione Per pulire l\'articolo usare acqua tiepida e sapone. Non usare solventi o derivati. Stile Nuvola Batterie necessarie No Utilizzabile in aereo certified frustration-free Numero di posizioni 1
Transport i Shpejtë
12 900 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje