TV 4K  Hisense Smrt 43 UHD
  • TV 4K  Hisense Smrt 43 UHD
  • TV 4K  Hisense Smrt 43 UHD
  • TV 4K  Hisense Smrt 43 UHD
  • TV 4K  Hisense Smrt 43 UHD

Hisense Smart Tv 43 4K UHD

Televizor 4K Hisense Smrt 43 UHD

74 900 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

HDR
Hisense 4K HDR Smart TV ju lejon të luani përmbajtje HDR nga komponentë burimesh si një loje Blu-ray 4K Ultra HD, PS4, XBOX ose një flash drive USB.

SUPER MOTION
Super Motion adopton vlerësimin e lëvizjes dhe teknologjinë e kompensimit të levizjes për të përmirësuar qartësinë në imazhet që lëvizin me shpejtësi. Çfarëdo që shikoni, do të shijoni një imazh të rrjedhshëm, të qetë dhe të qartë në ekran.

UHD UPSCALER
UHD Upscaler përditëson sinjalin FHD në pothuajse 4k cilësi për të siguruar detaje të fuqishme, duke u lejuar shikuesve të kënaqen me cilësinë e imazheve 4K edhe në sinjalin FHD. Në vend që thjesht të rritet çdo pixel 4 herë, Hisense UHD Drive llogarit ngjyrën e pikave ngjitur dhe automatikisht vendos se ku të kompensojë ato pixels.

USB
Shijoni emocionet e filmave, muzikës dhe fotove tuaja të preferuara nëpërmjet USB-së. Vetëm lidhni USB-në tuaj me televizorin dhe mund të shihni shumëllojshmërinë e përmbajtjes në një hap të thjeshtë.

Një Smart TV thjesht e shkëlqyer
Me një dizajn të thjeshtuar të ndërfaqes së përdoruesit, SMART TV nuk ka qenë kurrë aq i lehtë për t'u përdorur. Sistemi i ri ju lejon të shtoni lehtësisht të gjitha aplikacionet dhe burimet tuaja të preferuara drejtpërdrejt në faqen tuaj në shtëpi. Gëzoni përvojën kinematike të përdoruesit që VIDAA U do t'ju ofrojë

Madhësia e ekranit: 43 "/ 109 cm
lloji i ekranit të ekranit: LED LCD
rezolucioni i panelit: 3840х2160 4K UHD
HDMI: 3x
e përbërë: Po
LAN (rrjeti, RJ45): Po
optik jashtë: Po
USB 2.0 (480 Mb / s): 1 copë
USB 3.0 (4,8 Gb / s): 1 copë
WiFi: Po

H43A6550
2 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: